| pwp a întrebat:

Buna!
va uitati la nini?(disney channel)
daca da, cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Blondaaa_2156 a răspuns:

Il urmaresc in fiecare searaa!blushing
Si nu am 10 ani; dar ma atragebatting eyelashes
Si astept in fiecare zi sa ma uit day dreaming
Vizionare placuta >:d

882 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romantic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare dar nu o suport pe celina ca ii pune bete in ruate lu nini si il urmaresc in fiecare seara :p kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit da partea cea mai frumoasa e ca nini si thomas se casatoresc am vazut pe inetrenet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna rau blonda...smug
Si e dragut si serialu`big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place NINI...nu am 10 ani si totusi il urmaresc... e destul de interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lel mai frumoase desene ma numesc merut gabriela si sunt sin clasa5b si imi place cel mai mult noapte buna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit e super dragut si nu am 10 ani am 43laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare si nu am 10 ani ca sa ma atraga, dar ma roge super marfa! vizionare placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare foarte fain.Imi place mult, si sunt sigur ca va ave suces.Deabea astept episodul din seara aceasta. Pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place. tie ati place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la nini dupa canalul disney chenn el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie i se pare super lui nini ii place de ambasador dar nu vrea sa stie si cand ambasadorul Thomas Parcar se casatoreste cu Selina se uita la Nini si refuza sa se casatoreasca cu Selina si se casatoreste cu Nini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte frumoase mie imi place de Martin, voua?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie chiar daca nu am 11 an dar e ca lumeawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e super rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie m-i se pare foarte educativ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut mi-a placut Nini, si inca imi place. Din aceasta telenovela imi plac :Sisi, Sofia si Martin.Am vazut ca Martin a fost dat afara de la ambasada.Si din urma nu va mai spun! Sper ca va uitati la Nini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma il urmaresc si nu ratez nici un episod dar trebuie pe2. 12. 2010 sa ratez si nu vreaulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buma pe mine ma cheama Oprea Iulia Daciana da eu m-am uitat la Nini si mi s-a parut foarte frumos si interesant. Te rog sa mi raspunzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enervant cand se imbraca precum un barbat (si cam aiurea vocea care o dubleaza ), dar destul de amuzant ...si la plictiseala merge tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fffff mult.nu am pierdut nici un episod:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie misepare Nini foarte draguta si imi e mila de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La-m vazut in Spania si este cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit la Nini si imi place foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare dar sti unde se gasesc serialele pe net daca mai vrei sa le vezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult nini, este destul de interesant. cel putin asta e parerea mea