| IsauraLo a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog, stie cineva unul bun?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput, poti folosi WordPress.com sau Blogger.com.Sunt servicii gratuite si ai la dispozitie o serie de teme si plugin-uri care te vor ajuta. Apoi, daca iti doresti un brand, poti migra catre un domeniu personal.

Răspuns utilizator avertizat
| Aberdeen a răspuns:

Mie Wordpress mi s-a părut cel mai bun.

| aliceinchains a răspuns:

Blogspot? Eu am avut acolo și e destul de ok, cel puțin pentru început. Apoi îți poți face domeniu propriu.

| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro - este gratuit si iti ofera destul de multe posibilitati de dezvoltare, in timp.