| Suckre a întrebat:

Buna am o problema...
Am un blog si un forum si vreau cind am sa dau click pe FORUM pe blog sa intre pe forum...
Stie cineva cum?

Răspuns Câştigător
| BuBu_8744 a răspuns:

Pai daca poti sa imi dai forumu, fii atent, intri in control panelu respectiv, dai la editare meniu, si dai acolo unde editezi butonu de meniu, si o sa scrie pe acolo ceva in genu redirect link, dai acolo si pui linkul respectivwinking

3 răspunsuri:
| BuBu_8744 a răspuns:

Eu chiar nu inteleg intrebarea, e total aiurea?

| Suckre explică:

Miam facut un buton pe blog cum e HOME sau altele si vreau cind apas pe ea sa ma arunce pe forumul meu.
adica sa fac o legatura intre blog si forum.

| Suckre explică:

Ms am rezolvat era mai simplu ca buna ziua:D
uite acum cum am dorit eu;)
http://vreausucces.blogspot.com/