| Primo a întrebat:

Buna vreau sa va intreb care caracter din metin2 ar fi cel mai bun pvp(in dueluri) pe sv private eu am un sura bm lv 100 dar nu da prea mari satisfactii voi ce ziceti. Care e cel mai bun caracter la dueluri?
(mentionez ca pe sv care joc fac rost usor de king si arme bune)

Răspuns Câştigător
| BoGhDaN a răspuns:

Sura este cel mai bun in pvp si in dueluri razboinici daca ai iuresul la P eu am un carachter de gm pe metin2fun si pe extremmt2 si daca cel mai bun caracter din dueluri este razboinicul. sper ca te-am ajutat pa

8 răspunsuri:
| Darkmoonight a răspuns:

Razboinicul cu siguranta.

| EuGen_8915 a răspuns:

Ninja lama(la inceput ca sa cresti) si Ninja arc(e THE BEST in dueluri)
deci:NINJA
ninja pe arc e bun deoarece are iteme bune si daca il faci cum trebuie e perfectwinking(eu sunt ninja pe lama...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sura arme e cel mai bun daca ai p in tais dai cu sabia 2kk fara critic

| alexpr2000 a răspuns:

Sura maige neagra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta sa o credeti voi habar nu aveti cu mici excepti e bun Ninja pe Arc si War`ul Corporal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% ninja lama

| misterios a răspuns:

Cum se numeste metinul plzzzzzzzzzz si oda cel mai bun e razboinicu pe corp

| misterios a răspuns:

Ma contactezi pe yahoo id msharycobra@ymail.com