| DennDeny a întrebat:

Vreau si eu sa imi schimb imaginea de fundal de la Google. Am cont dar nu am instalat Google Chrome si sunt pe Mozilla Firefox. Ma puteti ajuta si pe mine, spunandu-mi cum ar trebui sa fac? Intr-o perioada stiam, dar acum nu mai stiu.

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Ai mai! Daca ai desk top sau Notebook e supersimplu: in dreapta sus ai Search(simbolizat pritr-o lupa), apesi dupa ce cauti Google chrome-conditia este sa ai sistem de operare de la Window7-vreau sa-ti spun ca ein XP nu mai este agreat de Microsoft si nici de Google! Mai departe vei stiSper4.