| odnoklassniki1234567890secrete a întrebat:

Google Chrome sau Mozilla FireFox?

Răspuns Câştigător
| KrazzzyKid a răspuns:

Google Chrome deoarece este mult mai avansat decat Mozilla FireFox

7 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Chrome pentru viteza, Firefox pentru personalizare dupa bunul plac.

| gabi45 a răspuns:

Google chrome

| JustSimple a răspuns:

Google Chrome e mai rapid.big grin

| KrazzzyKid a răspuns:

Google Chrome deoarece este mult mai avansat decat Mozilla FireFox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru rapiditate, stabilitate, eficienta in consumul de resurse hardware... Google Chrome.
@MrIceCream, "avansat" nu e termenul cel mai potrivit, te asigur! Sunt multe capitole la care Firefox 4 sta mai bine! Unul dintre ele, foarte important pentru viitorul Web-ului e accelerarea hardware!

| cosmiina a răspuns:

Mozilla FireFox