| SweetGirl1303 a întrebat:

Am Mozilla Firefox si nu pot vedea videoclipuri sau sa joc jocuri. Pe Google Chrome si Internet Explorel merge numai pe Mozilla nu... Adobe il am instalat. Ma puteti ajuta crying, multumesc!

Răspuns Câştigător
| DataSoft a răspuns:

Pai depinde ce Adobe ai instalat..ca daca tu ai instalat Adobe raider normal sa nu iti functioneze. cat despre IE sau chrome este alta poveste. chorme are inculs in el Adobe flash si Adobe flash-ul de IE este diferit fata de cel de firefox.

| SweetGirl1303 explică (pentru DataSoft):

Pai si care trebuie sa-l instalez ca sa functioneze?

| DataSoft a răspuns (pentru SweetGirl1303):

Adobe flash player

| SweetGirl1303 explică (pentru DataSoft):

Dar Adobe raider de ce nu este bun? il pot dezinstala fara a-mi provoca alte dauna?

| DataSoft a răspuns (pentru SweetGirl1303):

Adobe raider este prentu citit fisere PDF. poti sa il lasi daca vrei.

| SweetGirl1303 explică (pentru DataSoft):

Multumesc, dar am deja instalat Adobe air, Adobe flash player 14 activex, Adobe flash player 14 plugin, Adobe reader 9.1. si nu inteleg de ce nu merge sa vizionez video pe mozilla