| Coman_Brn_Bianca_1990 a întrebat:

Am si eu o nelamurire legata de urmaritorii de pe Instagram ai altei persoane. De pe un cont pe care am persoana respectiva la follow imi apare ca are 355 de urmaritori, iar de pe alt cont pe care nu-l am la follow imi apare ca are 356..si nu inteleg de ce..care ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| Protegent a răspuns:

Si eu am vazut.

E cel mai probabil o intarziere pe servere, deoarece se da follow/unfollow in fiecare secunda.Nu mai zic ca si eu pe canalul meu de YouTube ma trezisem la un moment cu 540 de abonati in loc de 500, dar s-au resetat inapoi la 500.