| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea me e legata de instagram: incer sa dau follow unei persoane (are cont privat) iar instagramul nu imi permite. Ii dau cerere\follow si nu imi apare ca i-am cerut cerere. Sper ca intelegeti ce vreau sa spun. Credeti ca persoana m-a blocat? Avand in vedere ca inainte o aveam la follow si nu stiu... Dau fundita sper ca m-am facut inteleasa cu intrebareawinking

1 răspuns:
| Florin0509 a răspuns:

Da nu exista nici o explicatoe in afara de faptul ca acea persoana te-a blocat!
Crede-ma stiu foarte bine am peste 10k de urmaritori si am trecut prin multe!
Apropo daca vrei poti sa dai follow la
@itsjusttoniiiiiiiiii cu 10 de i!
Funda?