| ENovember a întrebat:

Buna ziua tuturor,

Pareri despre kirkfelt?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cunosc, merge până pică. Dacă pică în timp ce investiția ta e activă. ai pierdut tot, situl dispare. Asta știe toată lumea care a fost pe acolo.
Ce e prea frumos ca să fie adevărat, e scam.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Kirkfelt sau kirkfell?

| ENovember explică (pentru sadrian46):

Kirkfelt.com
Investesti si castigi.dar am ceva dubii. cred ca este scam

| ENovember explică (pentru sadrian46):

Multumesc pentru raspuns.
Poti sa-mi recomanzi un site sigur unde pot sa fac ceva banuti?
Multumesc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru ENovember):

Nu există așa ceva. Eu sunt de 19 ani pe Internet și nu am găsit așa ceva.
Ori știi să faci ceva de acasă, dar meserie reală, care se poate executa la calculator și transmite transmite prin Internet la un solicitant privat sau firmă, ori fă ceva afară pe teren, offline.