| SilentRain a întrebat:

Când ai cântat ultima dată? Și ce melodie ai cântat?

8 răspunsuri:
| Victor1398 a răspuns:

Ultima data chiar eri cu melodia allegro ventigo

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cand in fiecare zi :( orice.

Dar acum cant asta:
https://www.youtube.com/watch?v=3rKZeHkcg8o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când mi s-a spart in mod inexplicabil geamul.As mai cânta, dar mi-e ca s-or sparge si la vecini

| Drimmero a răspuns:

N-am voce si niciodata n-am avut, am timbrul gros si se aude ca dracu.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Ra - Inna, azi de m-am trezit cu vecina la ușă că i-am trezit copilul din somnul de prânz.

| Tobias78 a răspuns:

1. Acum o oră;
2. Nikos Vertis - Thelo na me nioseis ( o am în playlist ).

| mentholinks a răspuns:

Brucia la terra. Dar nu cantat mai mult fredonat ca am voce de balaur.

| AFR81 a răspuns:

Cant in fiecare zi, dar o fac in acelasi timp cu solistul si am grija sa nu ma auda nimeni pentru ca am o voce oribila :))
Ultima melodie pe care am fredonat-o a fost asta: https://www.youtube.com/watch?v=45eocLlt3n0