| xDxDxDxDxD a întrebat:

Ce melodie as putea canta in ora de muzica? Sunt fata si nu prea am voce x_X,totusi in generala nu a ras nimenibig grin, ultima data stiu ca am cantat "Cine urca in deal la vie"rolling on the floor Ionel big grin.
Daca se poate sa fie o melodie pe care sa o cant repede sa scap big grin.Nu am o voce subtire.Voi ce ati cantat ultima data?

2 răspunsuri:
| TheUnforgivenIII a răspuns:

Poți cânta orice melodie? De orice fel? Și să știi că toți au voce. Trebuie doar să știi să o folosești.