| mentholinks a întrebat:

Cand puneti intrebari si raspunsuri pe TPU va temeti ca veti fi judecati?

57 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Nu am spus asta, am spus ca e un grad, sunt mai multe grade, sunt 25 de intrebari care definesc asta,nu poti compara un om care e la gradul maxim cu unul la nivel minim,are un grad atat, nu toti psihopati sunt criminali, violenti, persoane rele, pur simplu nu simt empatie, da in ziua de azi cand punem pret doar pe banii nu ne pasa de alti asa e

| RAY a răspuns (pentru pagliaci):

Voi crestini ar trebui sa faceti asta

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate simti fata doar de persoanele dragi tie

| Freya1 a răspuns:

Sincer ma doare la bască.

| pagliaci a răspuns (pentru RAY):

Sunt ateu. Te rog sa nu-mi mai dai reply-uri cand esti beat. Daca asta e starea ta naturala, in general, te rog sa ma eviti total.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"Are un grad atat" rolling on the floor
Da, n-am fost in stare sa iau un 10 la testul pentru psihopați, probabil am undeva la un 6 thinking Încă puțin si rămâneam repetentă.

| RAY a răspuns (pentru pagliaci):

Acum plangi?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Important este ca ai trecut

| pagliaci a răspuns (pentru RAY):

Da, ma simt hartuit. Mi-e frica de tigani, betivi, aurolaci. Si de prostie. Dar pe aia o mai poti masca cu citate si link-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tem sa nu râda mahalagii de mine

| RAY a răspuns (pentru pagliaci):

rolling on the floor rolling on the floor vezi ca faci niste generalizari nu toti betivi sunt violenti, nu toti tigani vor sa te violeze pe post de capra, aurolaci sunt produsul societati in care traiesti si tu, masculi astia devin tot mai sensibili

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum pe bune cu avatarul ala de asta ti frica?

| Endoryus a răspuns (pentru pagliaci):

Aha. Deci atunci toata specia noastra e plina de jegosi. Daca toti au empatie dar aleg sa se indoape ca porcii in loc sa ii ajute pe altii la greu, ce poate fi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Tu crezi ca eu sunt pupperino? Si credeam ca eu sunt paranoic

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,de ce as crede asta, esti un baiat imatur, care are multe de invatat, ai mintea foarte inchisa, dar macar ai simtul umorului

| pagliaci a răspuns (pentru RAY):

Toti avem tendinta de a ne apara prietenii.

| RAY a răspuns (pentru pagliaci):

Tu stii ca pe TPU este interzis rasismul?

| Simpatic a răspuns:

Niciodata, in cel mai rau caz vei fi judecat de catre cine? uneori niste copii alteori niste persoane frustrate care nu te cunosc.
Ba cum imi place mie sa zic care n-au fost acolo...

| pagliaci a răspuns (pentru RAY):

Sunt multe interzise si esti inca aici.

| OrdanKarris a răspuns (pentru RAY):

Las-o pe "repetentă" în lumea ei amuzantă. E versiunea cea rea a lui Brigaela laughing

| OrdanKarris a răspuns:

Nu.

| sofisis a răspuns:

Absolut deloc.

| Frank51 a răspuns:

Unii da.

| Emma30555 a răspuns:

Desi e un site anonim totusi exista tendinta de autocenzura, sunt prea multi moralisti pe acest site happy

| CleanHeart a răspuns:

Ne, nu-mi pasa de judecățile și etichetele proaste puse de oamenii cu un neuron defect în funcționare.
Fiecare comentează ce vrea, din perspectiva lui, cine comentează e in plus deja.

| Zas a răspuns:

Deloc

| Raven a răspuns:

Mi-e mai degrabă teamă că unii n-o să-mi înțeleagă răspunsurile, fiind prea elaborate pentru ei. Dar de judecat? Nici face to face nu m-aș teme de asta.