| SilverEyes a întrebat:

Care a fost cea mai mare pierdere in dragoste a voastra? A mea a fost cea cand persoana iubita a murit...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Condoleante! Imi pare sincer rau, sincer nu as dori la nimeni sa treaca prin ceea ce treci tusad

Raspunsul meu este:Cea mai mare pierdere este o relatie de 3 ani la care am renuntat din cauza internetului si a prostiei mele...cate-o data mai regret si imi mai aduc aminte de clipele petrecute alaturi de el... dar dupa mereu imi spun"Asta e omul din prostie invata si ca viata merge inainte"...

te pup si sper ca vei fi bine si nu uita acolo Sus cineva te va veghea mereu si va avea mare grija de tine.Sa ne auzim cu bine!

2 răspunsuri:
| kathessa a răspuns:

Cred ca sint o persoana norocoasa. In dragoste nu am avut mari pierderi si iti multumesc ca ai pus intrebarea. Asa am realizat...
Totusi, moartea e definitiva si irevocabila, de aceea cei ce ramin sufera... As prefera sa ma paraseasca, sa ma insele, sa aiba 100 de realtii in paralel. Ce putin as sti ca exista...

| Nastia a răspuns:

A mea a fost ca am iubit de cand eram mica pe cineva desi am stiut k nu va fi niciodata al meu,...
dar am crescut si acum am jumatatea...