| lollipop_4163 a întrebat:

Cum a fost prima voastra seara de dragoste(fara sex) cu persoana iubita?love struck vreau amanuntelove struck

6 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Pai,am povestit mult, ne-am uitat la un film, iar parintii sunau dupa mine continuu ca unde sunt.Am zis ca raman la o amica.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Curiozitatea asta...

| Well a răspuns:

In noaptea de revelion cand erai rupti de somnlaughing.

| eluboy13 a răspuns:

Oribil,eram ametit bine si mi-am dat seama destul de tarziu ca tipa are vreo 10 kg in plus, daca nu mai bine laughing
:*

| Infraverde a răspuns:

Umedă.

| MysteryMen a răspuns:

Pai prima mea seara a fost frumlove struck am stat am vorbit apoi am mers la un film... apoi ne-am mai plimbat am mai stat si apoi ne-am sarutat