| angel_5676 a întrebat:

Cum e cand faci dragoste cu persoana iubita?

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate fi divin... de pamantesc!

Abh
| Abh a răspuns:

Suuuuper! cu conditia sa fii majora!

nony
| nony a răspuns:

... Tot ce e in jurul tau dispare, ramane doar persoana pe care o iubesti si sentimentele placeri.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Poti sa gasesti cuvinte cand este vorba de o iubire nebuna cum nu a fost vreodata, iubirea este hrana sufletului si ferice de cel care are parte de ea.

| julieta a răspuns:

Iubeste si vei intelege cu adevarat! este foarte frumos atata timp cat si el iti impartaseste acelasi sentimente.

| daniDeeDee a răspuns:

Hihi...super! love struck

| lencikk a răspuns:

Frumos, placut, romantic, atata timp cat este cu persoana iubita tu cum crezi ca e? decat mai mult ca perfect

| troxanici a răspuns:

Simti ca nimic nu mai conteaza atata timp cat suntem doar noi doi, si mai ales imi doresc ca acele clipe sa nu se mai termine iar senzatia aceea sa ramana pana la nesfarsit. Nimic nu mi se pare mai special, decat doua persoane care isi unesc trupurile in semnul iubirii. E ceva magic, inaltator... love struck.

| alexandra35 a răspuns:

Buna. Sa faci dragost cu persoana iubite e ceva magic, inegalabil nu se poate compara cu nimic alteceva. De aceea eu nu pot sa inteleg parasutele care o fac cu toti pentru bani iti spun sincer ca e ca o magie.

| AdrianIoan a răspuns:

Incearca si vei vedea. Iti vei raspunde singura la intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Împlinire sufletească și trupească, o contopire a lor.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super dar sa stii odata ce esti majora trebuie odata si odata sa-ti incepi viata sexuala

| lylu a răspuns:

Abh...acum nu sti moda aia de la 13, 14 ani face dragoste cu persoana iubitawinkingwinkingnu cand implineste 18 ani, cine mai asteapta pana atuncilaughinglaughingangel nu stiu cum e nu am incercat pana acu sunt cam micutabig grin

| compagnino a răspuns:

Nu poti sa raspunzi la intrebarea asta decat tu

| bubu_1296 a răspuns:

Pai dragoste nu poti sa faci decat cu persoana iubita, daca faci cu cineva pentru care nu simti nimic nu se mai numeste dragoste.Atata timp cat iubesti persoana cu care faci dragoste o sa fie superb, o sa iti placa si o sa te simti super bine, doar sa stie si el sa te faca sa te simti asa happy