| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Care a fost primul utilizator de pe TPU care v-a ignorat? tongue

40 răspunsuri:
| TheGentleman a răspuns:

Încă nu m-a ignorat nimeni.

| OldSoul a răspuns (pentru TheGentleman):

Imi lasi onoarea asta?

Glumesc laughing

| andiceasu95 a răspuns:

Sincer, pana acum nu m-a ignorat nimeni

| SilentRain a răspuns:

Primul și primul... pfffff nu mai țin minte sigur, CristiDinBucuresti cred...

| aXy99 a răspuns:

Habar nu am. Vreun frustrat care nu accepta critici probabil.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

La mine a fost
:-?
Cine sărăcie?
:))
:-?
În sfârșit! :)) uite
https://www.tpu.ro/utilizator/aaykrf

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Felicitări, vor urma mulți alții necunoscuții care te vor ignora

| brokxy a răspuns:

Ambery cine o mai fi si ala

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

Am destui!

| mentholinks a răspuns:

Pfff, iti spun ultimul, incepe cu S.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru mentholinks):

Sadrian46? laughing
Ăsta-i ignoră pe toți, inclusiv pe mine și pe 99% din TPU-iști.

| mentholinks a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nup.

| aXy99 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Care pe toti? Mi se pare un om cumsecade.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Cum vezi cine te-a ignorat?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru aXy99):

Pe mine personal mă ignoră. Presupun că l-am enervat cu întrebările mele. Și da, și eu am aceeaș părere despre el. Dar asta e... tongue
Ignoră multă lume...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am doi (nu dau nume).
Primului ştiu că i-am răspuns la mişto la o întrebare care era şi ea pusă la mişto mai mult ca sigur. Oricum, văd că are contul suspendat.Dar măcar el avea într-un fel un motiv.
Al doilea mi-a răspuns la mişto la o întrebare serioasă şi tot el mi-a dat ignor.De ce, nu mă întreba. laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Numa' doi? rolling on the floor
Ce norocoși sunt unii! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Eh,şi pe ăştia îi am cam de o lună,poate nici atât,adică de când am ceva mai multă activitate pe aici.Şi stai, că dacă aş fi mai activă şi m-aş băga să răspund la mai multe întrebări(mai ales la alea unde se mai ceartă unii pe diferite teme), aş avea şi eu lista plină. laughing
La unele chiar aş fi vrut să intervin mai mult, parcă şi simțeam că mă mănâncă degetele şi că trebuie să scriu şi eu ceva, dar m-am abținut. big grin
Pe tine câți te au la ignor până acum? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Hai că nu-s chiar aşa mulți.

| CdeMetal a răspuns:

Nu vreau sa spun numele, ca nu are rost, dar cred ca a fost o tipa care timp de luni bune a intrebat de un coleg de serviciu, isi dorea sa stie cum sa-i dea semne ca-l place, spunea ca crede ca lui ii place de ea, si ea luni bune a spamat site-ul cu intrebari despre el, avea cam 30 si ceva de ani femeia si era hilar sa se comporte asa, ca o fetita de clasa a 6a indragostita, asa ca i-am dat cateva raspunsuri la misto si s-a suparat

| Celcestietot a răspuns:

Cred ca Panamax.

| OrdanKarris a răspuns:

Ioneasca rolling on the floor

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru OrdanKarris):

Săraca laughing ok exageram

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Celcestietot):

O fi unu dintre „ofticații" ăia care nu acceptă „discuțiile în contradictoriu"... laughing tongue

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu stiu care a fost primul, nu am fost pe faza sad
https://imgur.com/a/PgSIb2O

Răspuns utilizator avertizat
| HadesSs a răspuns:

Primul si ultimul laughing
Ray laughing

| HadesSs a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nici nu stiam ca 20 m-au ignorat laughing