| R0R0 a întrebat:

Care era/este materia voastra scolara favorita?

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Dirigenția în rest depinde de profesor

57 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns (pentru DoarBogdan):

rolling on the floor Pe naiba, eu si curentul, baba si mitralierahee hee
Legile gazelor daca vrei. Alea imi plac.

| RainmakerX a răspuns (pentru R0R0):

Merci! rolling on the floor

| R0R0 explică (pentru RainmakerX):

Mecanica?

| R0R0 explică (pentru RainmakerX):

Cu placere! rolling on the floor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu am ajuns pe acolo. Sper sa nu o fac happy
Dar daca o fac, stiu la cine sa apelez.

| nlko a răspuns:

Mate, chimie si geografie.

| AFR81 a răspuns:

Istoria. Am si ales o facultate in acest domeniu.

| oprescudorin11 a răspuns:

La inceput Limba romana, care datorita unei profesoare de exceptie s-a transformat in fizica, chimie, antropologie, sociologie, politica, religie, matematica, astronomie, astrologie, ARTA(sub toate aspectele), etc.
Caci doar prin 'limbaj ' poti lamuri neantelesurile.

| RainmakerX a răspuns (pentru DoarBogdan):

Okay laughing Vezi ca nu stiu materie de facultate... big grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Pai materiile mele preferate sunt istoria,filosofia,geografia si religia(dar tot domeniul religie adica crestinismul,spiritualitatea, ezoterismul, nu numai ce se face la scoala.)Ar mai fi si romana la partea de literatura universala, lectura, citit
Si urasc/detest matematica, fizica si chimia.:d

| Rakanishuu a răspuns:

Engleza si Romana. happy

| RAY a răspuns:

Istoria,logica

| R0R0 explică (pentru RAY):

Logica?

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Da logica, eu asta am invatat in liceu

| R0R0 explică (pentru RAY):

Si eu invat asta.
Ai fost la profil mate-info?

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Nu,eu cand am terminat generala am luat o pauza de 4 ani din cauza unor probleme si acuma sunt in ultimul an de seral, protectia mediului, in liceu mi-a placut toate materiile, am invatat multe in liceu

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Mi-a placut logica ca imi place psihologia, dar si chimia, biologia, deci nu fac multe ore, doar teze, referate, teste dau atat la sfarsit de an

| R0R0 explică (pentru RAY):

Nu te intreb care sunt problemele.
Dar ma bucur pentru tine ca ai o pasiune pentru informatica.

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Si eu ma bucur

| R0R0 explică (pentru RAY):

batting eyelashes.
Dar pot sa te intreb de unde a venit pasiunea? (nu ca sa conversez cu tine, ci pentru a incerca si eu.)

| R0R0 explică (pentru RAY):

Stiu ca mi-ai zis ca citesti carti de psihologie.

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Cand eram mic mi-a placut astronomia, apoi am vrut sa descopar cum lucreaza mintea umana, asa ma descopar si eu asa descopar si pe alti

| R0R0 explică (pentru RAY):

Inteleg.

| DonaldTrump a răspuns:

Istoria, geografia, desenul, romana, engleza pe cealalta parte nemesisul meu : matematica (si restul stiintelor exacte) si franceza

| ancuta20 a răspuns:

Matematica, muzica, Romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostologia

| Idkidk a răspuns:

Acum imi place mult Romana.