| DuDaaaaa a întrebat:

Care e materia voastra favorita?

Răspuns Câştigător
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Romana:X
Geografie

19 răspunsuri:
| Lorenna a răspuns:

Educatia fizicawinking

| cryss_6160 a răspuns:

Depinde...eu cred ca o materie iti place in functie de profesor. Daca profesorul este dragut si iti explica bine, mai si glumeste la ore iti va placea materia ceea mai mult decat materia predata de un profesor ce iti da doar teste fara sa iti explice bine si care tipa non-stop.

| stefanutza27 a răspuns:

Sportul, desenul, muzica sau orice tine de arte.

| ChristinaO a răspuns:

Dupa mine, engleza e cea mai tare

| raluk200 a răspuns:

Engleza

| Somebody2538 a răspuns:

Limba romana.

| SabbyNightShadow a răspuns:

Engleza si muzica sunt cele mai super

| LetyKaty a răspuns:

Mate si engleza

| TeoCaramel a răspuns:

Materia mea favorita este romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mate(nu sunt tocilara, nu.mi fc temele sau ceva de genu)dar imi placa foarte mult(am 10 solove struck)istoria(again.nu sunt tocilara)si thinking engleza.

| xlmpq a răspuns:

Geografia

| GabiGabrielle a răspuns:

Romana, engleza.

| andrey23 a răspuns:

Termotehnica happy

| Eva9610 a răspuns:

Logica:d

| JT a răspuns:

Matematica, Romana, Istorie, Franceza si... cam atat! Stiu ca nu este o singura materie dar toate cele 4 de mai sus imi plac la fel de mult, deci nu pot alege!

| BrokenAngel a răspuns:

Romana si engleza :X

| Obsolete a răspuns:

Informatica.

| miley123 a răspuns:

Fara suparare, dar ce te intereseaza pe tine?

| Razvan_3203 a răspuns:

Salut!
Mie pesonal imi place matematica (nu ca as fi tocilar), dar daca inveti, iti v-a parea frumoasa si usoara + ca avem si o profa de mate de treaba :d
Pa!