| larisa_4937 a întrebat:

Care este materia voastra favorita?

Răspuns Câştigător
| Iustina17 a răspuns:

Muzica, pentru ca imi place foarte mult sa cant.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Matelaughing
Glumesc.
O detest.
Lb.romanalove struck

| Bacemi a răspuns:

Limba si literatura romana.

| fluturas a răspuns:

Englishlove strucklove struck

pentru ca fac engleza de cand aveam 3 ani si avem un profesor super care ne explica foarte binewinking kiss

| inna a răspuns:

Limba Englezahee hee

| viatadecacatt a răspuns:

Cate putin din fiecarebig grin, dar cel mai mult prefer lb romana.

| Klara a răspuns:

Mie imi placea matematica, engleza, franceza, biologia & fizica...si uram romana si istorialaughing

| RetroX a răspuns:

Daca iti spun care este o sa dormi mai bine la noapte? rolling eyes

| iri a răspuns:

Contabilitatea tongue

| betty17 a răspuns:

Istoria pentru ca mi se pare usoara oicat de mult as invata

succes

| mikey a răspuns:

Salut.
Desen, muzica, geografie, romana si outin chimie.
Bye!

| just|breathe a răspuns:

Muzica si desenul. exact materiile pe care nu le mai fac pentru ca liceul la care sunt e prea ratat ca sa facem asa ceva.straight face, in rest nu prea imi place nimic, matematica imi place unori si romana asa putin, celelalte materii sunt insuportabilestraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Materia cenusie!

| anamaria_4313 a răspuns:

Lb romana :X:X