| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai mare sacrificiu pe care l-ați face in numele iubirii?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu numai cred in asa nu as renunta la nimic, as renunta la orice pentru cei dragi, sanatatea mea atat

71 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai orice ar spune persoana iubita sa fac sa zicem aproape orice.

| Deaad a răspuns:

As renunta la o tigare, pentru o **** de 10 minute.

| Doub a răspuns:

Când chiar am să-l fac, aş putea să-ţi răspund.

| R0R0 a răspuns (pentru Doub):

OK.

| Kuws6 a răspuns:

Daca persoana de langa mine mi-ar cere sa las totul in urma si sa il urmez, as face asta fara sa ma gandesc de doua ori, as pleca fara sa privesc in urma si fara sa am regrete, pentru ca stiu ca daca vrei este posibil orice oriunde.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Depinde de ce fel de iubire, dacă merită sigur ca aș face multe sacrifici, dar pina ami da viata, căci să fim serioși la urma urmei e viață mea, și greu aș renunța la ea.(as fi ipocrita sa spun ca mi-as da viata pentru oricine).Dar daca știu ca nu are sens să fac sacrificii nu aș ceda nimic, de obicei sunt mai egoistă de fel.

| R0R0 a răspuns (pentru Kuws6):

Interesant!

| gemeni6226 a răspuns:

Sa ma mut in alt oras sau alta tara.

| R0R0 a răspuns (pentru gemeni6226):

Aha!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Pai da, ''suferinta durerus de dulce''!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce poetic!