| myworldis5784 a întrebat:

Ce ati facut voi scumpii mei in numele iubirii?

20 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Totul.Pentru ca dragostea este tot ce conteaza in viata unui om.Este telul suprem al fiecaruia...nu o cautam toti ca nebunii?hee hee

| Razvan a răspuns:

As scrie o parodiehee hee

| Alisa a răspuns:

M-am certat cu mama, cu toti cei din jurul meu, am iertat, am inteles, am daruit, si multe altele happy. dar toate astea nu au folosit la nimic, caci nu a stiut sa pretuiasca.

| JeSa a răspuns:

Am renunţat la multe(!)happy, "rupesem" unele relaţii amicale, cu prietenii comuni, şi multe chestii "n"(asta numai de dragul, de a nu-l supăra, fiindcă pe atunci ţineam la "el"/noi,,, până într-o zi, când mi s'o pus "capac")... aşa, şi ca o concluzie - uneori, ba chiar deloc - "gelozia" nu este bună, şi nici "abstracţiile"(ceea ce el a demonstrat, a fi f.egoist/neînţelegătortongue uff); dar cu/în timp încep să îndrept şi anumite "greşeli"(nimic nu este uşor), cu privire la un alt mod de viaţă... încă ceva, nu regret nimic, ci voi lua totul catongue pe o "experienţă"!

| User a răspuns:

Nimic.

| sasha a răspuns:

Cartofi pai

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
In numele iubiri as face orice...asta daca aceea persoana meritabig grin

| SufletDeCopil a răspuns:

Totulhappylove struck

| amoremioX a răspuns:

Totul :X

| seawolf a răspuns:

Secs

| myworldis5784 explică:

Am iertat de multe ori

| myworldis5784 explică:

Paule e rau ca nu ai facut nimic, deoarece ori ce gest conteaza!

| Aia cu cap mare a răspuns:

Flotarilaughing)

| ffy a răspuns:

Am plans de mi-au pantinat ochii in cap si cu ce am ramas :cu ochii patinatilaughing)

| LauraSpataru a răspuns:

M-am măritat. tongue

| clauclau_6191 a răspuns:

Cadouri, cadouri si iar cadouri

| westside a răspuns:

Am iertat,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am sa iubesc si eubatting eyelashes, am sa te anunt ce compromisuri voi facewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am iertat, am iubit, cadouri, gesturi frumoase, pupici dulci :X, se alea alea tongue
Asa e bun ma paul ca mine laughing tongue Las ca vine si randu tau...Cred laughing)
K by3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu am facut vrei sa zici pai sa o luam cu inceputu am inceput sa m-am cert cu mama groznic am luat note fff mici si m-am certat cu toata lumea iar cand mi-am dat seama ca ala era un nemernic prietenii si familia mau primit (asta inseamna sa ai prieteni adevarati)