| T0T a întrebat:

Care este eroul vostru preferat și de ce?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A da. Sa stii ca sunt disperat dupa funde. Exact asta vreau de pe TPU. Da-mi, da-mi rolling on the floor

Mai, hai sa spunem ca... atunci cand aveam unele probleme in familie, doar asa am putut sa trec peste ^_^

40 răspunsuri:
| T0T explică (pentru mbncf):

Să ții minte un lucru. Rareori fac primul pas în general(cum ar fi în cereri, în mesaje etc.). Sunt un tip dificil dar e ok să discutăm dacă vrei chiar dacă nu e ceva foarte important, probabil ai nevoie de o încurajare și venind de la un om așa magnific ca mine cred că te va face o persoană cu o stimă de sine și o încredere în tine care tind către infinitate.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

United avea 7 campionate pana sa vina SAF,, iar Pool avea mult mai multe,, SAF a facut minuni,, dar cel mai de temut adversar pe care l-a intalnit scotianul a fost mereu Arsenal/
Pool nu mai reprezinta de multa o forta a Angliei,, sunt lideri prin conjucturi favorabile, dar ii dam jos etapa asta.
Ce meciuri erau pe OT... pe vremea lui SAF, de-a dreptul infernale, nu le puteam privi fara sa ma doara sufletul

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Atât de lipsit de modestie laughing Tu te uiți la meci?

| T0T explică (pentru Drimmero):

Eu vă respect, sincer, dar asta nu îmi va lua cu nimic satisfacția de mâine. Va fi un meci extraordinar, sper să nu îmi dezamăgească așteptările.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

United e dusmanul nostru numarul 1, mereu l-am considerat asa,, nu se compara rivalitatea din sufletul tunarilor cu rivalitatea in fata lui Spurs, Chelsea, West Ham,, etc

Răspuns utilizator avertizat
| T0T explică (pentru chiftelutacrocanta):

Nu vreau să mă gândesc ce putere aș avea eu, cred că m-aș simți lezat laughing

| Doub a răspuns:

D.na care conduce tramvaiul pentru că de ce nu?

| HarleyQuinn a răspuns:

Black Canary, deoarece este foarte puternică, este expertă în arte marțiale și posedă "Canary Cry".
Zatanna fiindcă are puteri magice.
Batman fiindcă e foarte inteligent și are cei mai șmecheri dușmani (Joker, Harley Quinn, Two-Face, Riddler, Penguin, Scarecrow etc etc), dar și aliați (Alfred, Batfamily).

| Ecaterina2016 a răspuns:

Eu am avut parte de alte chestii interesante.2 Profiluri noi cu nume diferite care mi-au cerut sa îi adaug la prieteni și culme ambii aveau playlistul meu copiat laughing și nici un fel de alți prieteni sau activitate.