pupimik
| pupimik a întrebat:

Care este primul lucru pe care il faci cand te trezesti dimineata? big grin

68 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer care am 10 ani ma trezesc, ma duc la baie sa ma spal pe ochi si pe dintibig grin, mananc si pe urma plec la scoala...care o urasc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma trezesc...si apoi ma odihnesc putinbatting eyelashes

| val31989 a răspuns:

Ma gandesc ce voi face toata ziua

| psycho_5607 a răspuns:

Arunc telefonul sub pat. Urlu dupa menajera sa imi faca un ceai in timp ce ea se roga de mama sa vina sa ma trezeasca. Dupa ce ma trezesc, fac un dus, ma imbrac, mananc, ma spal pe dinti si plec la scoala. Happy End. laughing

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Sting alarma de la telefon, si ma intorc pe partea cealalta big grinbig grinbig grin

| PA21345678i9 a răspuns:

Pai...ma trezesc telefoanele de la 8 dupa mai ma scol la 8 30 pentru 1 min si in sfarsit pot sa ma ridic din pat la 9.Primul gand este:"Oare ce sa mananc?" dupa care imi trezesc toata casa ca sa imi spuna unde e macarea pe care o vreaulaughing. Iau micul dejun uitanduma la serialul de pe prima tv "dead like me" sau pe romana "mort copt la munca" si incerc sa ma concentrez dupa aceea la memorarea definitiei de la chimielaughing. Nici nu se face bine 12 ca trebuie sa fiu la scoala. rolling eyes. Inteligent nu?laughing

| Butterfly_4858 a răspuns:

Avand in vedere ca eu in timpul noptii imi tzin telefonul pe silent, cand ma trezesc, primul lucru pe care il fac este sa ma uit la telefon sa vad ce mesaje am, beepuri bla bla.big grin

| sweet_8745 a răspuns:

Bv serios ma duc direct la calculator rolling on the floor