| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate complimente pe care le-aţi primit?

62 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

'Esti toxic pentru mine, nu-mi faci bine dar te vreau'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am ajuns in punctul in care sa primesc atâtea complimente încât să consider vreunul ciudat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Omul care trece prin zid.
Am răspuns. Acum m-am cam îngrășat.
Când eram mai subțire, treceam într-o veselie.

| Catrice a răspuns:

Ești sexy. Dar nu-mi plac tipele sexy.

| SG1995 a răspuns:

"Îmi place, se vede că ai potenția de armăsar."
Trimis prin mesaj în loc de bună ziua. Am vorbit cu tipa, am sunat-o pe cameră, era chiar bună, și avea și personalitate faină, m-am panicat la faptul că o să mă îndrăgostesc de ea și i-am dat rekt.

| bogdan324 a răspuns (pentru SG1995):

Suna ca un bot din ala care da mesaje sexy in speranta ca se face acolo un 5-10 lei.

| LorenzoRon a răspuns:

"Esti de treaba".
"Esti cea mai ok persoana pe care am cunoscut-o, dar nu putem fi mai mult decat prieteni".

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Extraterestru.

| sofisis a răspuns:

"Mi-ai mancat 8 ani din viata si speri sa imi mai mananci inca vreo 50"

| DarthNiger a răspuns (pentru LorenzoRon):

Si ce e asa ciudat la complimentul asta?

| DarthNiger a răspuns:

Am fost numit ''barbat adevarat'' iti dai seama? barbati adevarati in secolul 21, cine a mai auzit.

| SilentRain a răspuns:

"Nu esti frumoasa si nici macar desteapta, dar ti-as trage'o "
Asta a fost complimentul unui cretin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Cretin că a fost onest cu tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai ciudat mi se pare acela cum ca miros bine, uneori prea bine, in conditiile in care am umblat printr-un mediu prielnic transpiratiei in ceea ce priveste locatia si clima.

Din punctul meu de vedere toata lumea trebuie sa fie curata.
Adica mi se pare ciudat sa remarci asta la cineva.

Adica zic si eu, mai ciudat e sa puti decat sa mirosi bine. Pentru mine e doar ceva normal.

Si nu, astfel de complimente n-au venit de la cineva care sta la tara sau mai stiu eu ce, oameni saraci cu mai putina igiena. Dar e ceva ciudat referitor la anturajul respectivelor persoane care mi-au remarcat asa ceva. Dar probabil ca depinde de vreun miros specific mai distinct sau cine stie ce parfum.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu i-am cerut parea, pentru mine e un dobitoc si sa fie onest cu masa'

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Spune-i sa nu isi faca griji. Media de viata la barbati nu e de 80 de ani laughing

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

laughing) Hai ma, lasa-ne sa ajungem batrani. Eu as vrea sa ajung la 80 happy dar sa fiu intreaga la cap si mobila.

| Mosotti a răspuns:

"Esti cel mai ciudat om din lume in unele chestii dar tocmai de asta te simpatizez". Cam adevarat, "compliment" nu prea pozitiv, dar corect.

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Speri prea multe 'ma'. pentru varsta aia.

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

Aoleo, am uitat ca esti sensibil la "ma". Ma scuzi happy
Si nu cred ca sper multe. Chiar cred ca am sanse. 2 dintre bunici au prins 85 in forma maxima happy
Unul a murit de super tanar dar nu de boala si o singura bunica de boala mai devreme de 70.
Deci vreo 75% am sanse laughing))

| Dandinelle a răspuns:

"you don't look romanian by the way"
incerca sa faca un compliment, sa se bage in seama, dar tocmai de asta l-am lasat sa vorbeasca si am plecat.

| Alexandrionelu a răspuns:

"you are unusually white for a Romanian" laughing

| SG1995 a răspuns (pentru bogdan324):

Doar tipa era reală, adică pml ne-am sunat pe whapp, și am vorbit vreo 3 h pe cameră, după ce i-am arătat instrumentul prin lenjeria de corp pe cameră mi-a zis: "Exact cum am zis la început ai potențial de taur, tipi cu buze cărnoase și nasul acvilin în general sunt buni la pat." Mi-a zi ceva? Tipa voia să ne vedem în oraș să punem de un ftai, iar eu ca prostul i-am dat rekt. crying

| bogdan324 a răspuns (pentru SG1995):

Nu-i problema, inveti din greseli, data viitoare stii ce ai de facut xD

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Nu e sensibilitate, e bun simt. Vorba aia, age before beauty. Esti scuzata
Ps: tu compari din nou 2 lumi diferite. Au avut alta viata bunicii tai fata de tine cum tu ai avut alta viata fata de ce vor avea copiii tai si asa si cu generatiile viitoare.

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

Chiar citeam zilele astea, apropos de geniala idee cu pensionarea la 70 de ani, ca speranta de viata in Romania este undeva la 65-69 laughing))

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Nu sunt prosti. Ce se gandesc ei " lasa fraierii sa plateasca taxe pana in ziua cand inchid ochii. Daca am putea sa ii facem sa plateasca si dupa...".

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

Pai normal ca nu sunt prosti. Ei sunt chiar destepti pentru ca ei majoritatea se pensioneaza de prin MAI pe la 45-50, cu pensii speciale. Ii doare in dodoasca.
Stiu pe cineva pensionat cu pensie speciala.ia aproape 10000 lei pe luna. Da-o-n pana mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Sa-i vorbesti cu -fă- data viitoare. E cel mai bun compliment pentru o doamnă sensibila ca el, ce pzdlui.

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Pe mine m-a impresionat mereu primele lor care le primesc de sarbatori. In valoare de mii de euro. Saracii, cred ca si eu ca merita la cat de mult muncesc sa faca Romania locul minunat care este in ziua de azi.