| xElenaH a întrebat:

Ce mesaje ciudate/amuzante ai primit azi?

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Am primit un SMS cu " Te văd! ".
Deşi eram singură în cameră o.o

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Un prieten a vrut să mă furăgească puțin... așa, ca de 1 iunie.

| BeastMaster a răspuns:

Am primit un mesaj atat de ciudat si amuzant azi ca nici nu am stiut cum sa reactionez... "Neata!"

| ??c??? a răspuns:

Am primit pe messenger o cerere de prietenie de la unu Suleyman Magnificul.

| Speed99 a răspuns (pentru ??c???):

Eu de la http://www.altorizont.com/......esley1.jpg si i-am dat decline. Cine ar vrea sa fie prieten cu un cantaret care deja a murit?! http://cs11171.vk.me/u168918842/-6/x_de9e2830.jpg

| Pawesome a răspuns (pentru ??c???):

Ce norocos esti.Eu am cereri de la Cioara Cra.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Mama: "Uite 10 lei!"
Mă întorc acasă cu 5 lei şi 50 de bani.
Mama: "De ce nu i-ai cheltuit? De ce nu ai fost în oraş, să te distrezi?"
Cu 10 lei? Şi de ce aş face asta azi? Parcă nu am ceva mai bun de făcut (era să mor, azi)

| Seducatorul a răspuns:

Asta-i primul mesaj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"dacă te prind îți frâng gâtul"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa nu.

| NemNUZ a răspuns:

Colectioneaza 3 capace de sicrie si poti castiga 100 de coroane, 10 excursii la cimitir si marele premiu o capela de lux. Asta am primit-o de la un prieten laughing

| NemNUZ a răspuns (pentru NemNUZ):

Sau acum mi-am amintit era o reclama la o perna si scrie : ai probleme cu dormitul......cumpara acum aceasta perna si vei dormi ca un cadavru rolling on the floor) scuze ca sunt glume sadice dar astea mi le amintesc acum

| SootheMySoul a răspuns:

"Ce se intampla daca ai cazut intr-o groapa plina cu namol in drum spre banchet imbracata in rochie de firma?"

| BlueArrow a răspuns:

XElenaH

| Theo_Teodor_1996 a răspuns:

Date mai incolo sa intru si eu online laughing