Carui fenomen natural ai vrea sa ii fii martor si de cat de aproape?

130 răspunsuri:
| MeRiLoXx a răspuns:

As vrea sa vad cum cade un meteorit. Dar. sa fiu atat de aproape incat sa nu patesc nimic laughing

| adeliin99 a răspuns:

Sfarsitul religiei se pune?

| dragos120 a răspuns:

As dori ca o supernova sa se produca in timpul vietii mele. Si de pe pamant ar fi suficient de aproape happy

| Acreditate_Cnfpa_Profesionalnewconsult_1976 a răspuns:

As vrea sa fiu aproape de o ploaie de meteoriti.

| BornToChange a răspuns:

Aurora Boreală - foarte aproape
Tornadă - până după marginea zonei de siguranţă big grin

| MariusBZ a răspuns:

Aurora boreala (cat mai de aproape), vulcani, tornade F5 si uragane (de la o distanta de la care pot privi fara sa fiu afectat).

| CrinaaaC a răspuns:

Ploaie cu bani smug

| AndreeaMik7 a răspuns:

Mereu mi-am dorit sa vad cum erupe un vulcan, dar si o tornada, sau aurora boreala.

| HappyFaceXoX a răspuns:

Un tsunami clar... poate invat si eu sa inot.

| vlad75 a răspuns:

Asa vrea sa fiu apropae de o tornada cam in jur de 1 km

| Any_Dana_1999 a răspuns:

Noctiluca scintillans happy

| AndreyaMaria000 a răspuns:

Cel mai probabil as vrea sa vad un curcubeu dublu(fenoman foarte rar)...sau un vartej de doi metri inaltime si aproximativ un metru latime care sa creasca din ce in ce mai mult dar sa fie mai mult din nisip, praf si frunze.

| GGirl a răspuns:

Aurora boreală mi se pare un fenomen natural fascinant.Suficient de aproapehappy

| 8Mile a răspuns:

Cu siguranta un uragan/tornada F5 laughing dar nu destul de aproape 15 km distanta sunt suficienti.

| Mariusica13 a răspuns:

Ploaie cu bani, forte aproape.

| radical a răspuns:

Aurora boreala

| XH2O04 a răspuns:

Ploaie de stele deoarece ma cameaza cerul cu stelele. Nu neaparat aproape.

| aliceandreea11 a răspuns:

As vrea sa fiu martora la o exorcizare.

| Rallucaa435 a răspuns:

Aurora boreală :3 Foarte aproapee

| xDIamEvil a răspuns:

"Vreau sa cada bani din cer" laughing

| FLYINGDRAGON a răspuns:

Un booooooooommmmmmmmm... adica un vulcan apocaliptic, desigur, eu fiind la 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 de kilometrii distanta

| Teodora11042002 a răspuns:

Tornada/uragan/tzunami

| costica21gabita a răspuns:

As vrea sa fiu martor la formarea unui un fulger globular.

| Crlsti a răspuns:

Aurora boreala sau un cutremur de 12 pe scara richter

| ExelFlame a răspuns:

As vrea sa vad Aurora Boreala.Se intimpla foarte rar si doar la poli.

| Craciu1 a răspuns:

As vrea sa fiu martor la o aurora boreala de la o distanta cat mai apropiata.

| EyeShAdOw a răspuns:

Starpirea infractorilor din Romania... foarte aproape.

| melodie a răspuns:

Aurora boreala

| AndreeaZavaski19 a răspuns:

Eu as vrea sa vad cum se formeaza curcubeul la cascadel din Iguazu happy

| AndreeaZavaski19 a răspuns:

Eu as vrea sa vad cum se formeaza curcubeul la cascadele din Iguazu happy