| anonim_4396 a întrebat:

Cat credeti ca mai dureaza ploile astea?

10 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Pana pe la sfarsitul lunii iulie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Până se termină apa din nori.

| PainTech a răspuns:

Până se opresc.

| RAY a răspuns:

Nu se poate stii exact dar putem sa spunem in mod ipotetic ca vor dura pana la 1 iulie, si eu m-am saturat de vremea asta la noi in Timisoara a plouat foarte mult iar in judetul timis sunt induntati mari

| RKBlue a răspuns:

Sper ca pana la inceputul lui iulie sa se termine.Devine putin exagerat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa sa dureze. O sa le ducem dorul cand vine seceta si se crapa pamantul.

| Celcestietot a răspuns:

Până când se curăță cerul.

| Sofer a răspuns:

Când se plictisește Dumnezeu sa ne mai ude atât. Atunci se vor opri.

| Apokales a răspuns:

Am inteles ca pana la sfarsitul saptamanii asteia. Insa ce predictii sunt date peste 72 de ore sunt pure fabulatii, cam asta a spus un profesor de meteorologie.

Răspuns utilizator avertizat