| knnight a întrebat:

Ce credeti, dureaza sau nu, o relatie la distanta?big grin

Răspuns Câştigător
| Walkirya a răspuns:

Nu dureaza.stii vorba aia, ochii care nu se vad se uita. Eventual cu multe incercari si dureri de inimioara si dor ar putea rezista cateva luni, asta pana cand careva realizeaza ca nu merge asa sau isi gaseste careva pe altcineva

12 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Daca este iubire da de ce nu cand iubesti faci orice ca sa fi cat mai aproape de persoana iubita chiar daca distanta e mare Iubirea sa fie atata tot

Stefan
| Stefan a răspuns:

Da! dragostea nu are hotare sau limite, cum iti este norocul, alergi ca nebumul, poate iti va surade norocul.

| Viuvi a răspuns:

Mai rar gasim asa ceva dar exista oricum tongue

| sorin a răspuns:

Depinde de persoanele implicate intr-o relatie la distanta, dar nu cred ca poate dura prea mult.

| byenkutzyk a răspuns:

Nu stiustraight face...Nu cred...Mai rar asa cevawhistling

Răspuns utilizator avertizat
| murik a răspuns:

Nu

| knnight explică:

@walkirya st de parere cu tinebig grin

| ciumpi a răspuns:

Dureaza, daca exista iubire.
L-am asteptat pe prietenul meu 1 an jumate si trebuie sa-l mai astept inca 3 luni.
Daca ar fi nevoie l-as astepta inca pe atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in primul rind de cei doi. Daca se iubesc cu adevarat, patimas, nu le sta nimic in cale. Daca nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera NU:*

| verny a răspuns:

Daca e dragoste pura DA... daca e pasiune NU