| anonim_4396 a întrebat:

Cati useri va ignora?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

127 utilizatori care te ignoră
peste 90% dintre ei numai intra pe TPU, eu am dat stop ignor la toti, dar cei care au acceptat au repetat istoria, a fost un experiment social si asta, care mi-a fost dovedit ca omul nu se schimba niciodata

77 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot 5

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai ca nu e rau.

| Bacemi a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu cati ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

| whatevernvm a răspuns:

19 dar nu țin minte dacă am interacționat măcar cu jumate din aia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aproape 2.
Cavalerul nu stiu care ma ignora de cand am intrat pe site(nu cunosc motivul), si ma astept sa ma ignori si tu(in acest caz, il cunosc).big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Https://imgur.com/0tCycGV

| T0T a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum de pe tine nu te ignora Florentina?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si s 14 acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Care 14? Eu numar doar 13.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Ai aproape 3 ani si doar 43? Cam slabut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ea ma ignora pe contul ala "UnBroken2017", de pe asta nu am apucat sa ne imprietenim laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Https://imgur.com/a/bBzgg
acolo asa scrie

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cand vine vorba de site/ul asta, nu ma mai mira nimic. Sunt 13 acolo.

| Supicadepui a răspuns:

Din pacate doar unul, dar poate cu venirea sarbatorilor vor fi mai multi.

| Xelon a răspuns:

5 la numar.
Cristi omul meu, doua fete carora le-am spus ca is proaste bata si mi s-a confirmat, una care trolla pe aici si una pe care am crezut-o amica, da de fapt era o mincinoasa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

Oricine cred ca da peste ultima de care ai vorbit.

| 393Dan a răspuns:

Sunsetaway, romario1 si Robert_Robert_1998 (pe acesta il am si in lista de prieteni si nu stiu cum e posibil sa fim prieteni si sa ma ignore in acelasi timp - paradox?)

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Mereu am crezut ca zicalele romanilor sunt foarte adevarate "Nu ii prost cine pacaleste, prost ii cine este pacalit", macar daca ar fi fost prima data laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

Eu m/am invatat minte bine doar la prima abatere. Nu a mai fost si a 2 din fericire laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Am vazut cometa. Ce s-a intamplat de te are la ignore bebelusu?

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa am crezut si eu, da unele persone joaca asa bine teatru incat i-ar face gelosi si pe actorii de la Hollywood, oricum daca nici acum nu m-am invatat minte merita sa imi pun pistolul la tampla laughing
La tine e caz fericit laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca stiu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

Nea, nu pistolu. Tu esti ceva de genul poate. "M-ai pacalit o data - se intampla oricui, m-ai pacalit a doua oara - sa-ti fie rusine, m-ai pacalit a treia oara - sa-mi fie rusine."

| Freya1 a răspuns: