| Angelindeed a întrebat:

Câți useri ignorați si câți vă ignoră?

12 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu ignor pe niciunul, insa ma ignora 11. Habar n-am de ce, pentru ca nu prea obisnuiesc sa ma cert pe aici. Aa, doi dintre ei sunt Ray ala si CristidinBucuresti, insa restul de 9... nu stiu.

| RAY a răspuns:

AFR8 ce usor e sa jignesti pe internet, nici nu ne cunosti baiete

| RAY a răspuns:

Câți useri ignorați si câți vă ignoră?
nu ignor nici un user care nu ma jignit, nu am ce discuta cu inculți care se cred ei mari barosani pe TPU, ma ignora unele persoane gen steregoi, el a ignorat tot TPU

| Catrice a răspuns:

Nu am avut nici unul.
De la Crăciun încoace vreo 6 m-au făcut sa-i ignor laughing

| SilentRain a răspuns:

Ignor 6 specimene
Ma ignora 10 specimene

| SG1995 a răspuns:

0.
Deși de ignorat mă ignoră destui, culmea că cu unii nici n-am interacționat și mi-am luat block. Capete seci, ce să faci!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ignor 7, ma ignora 8 laughing.

| Dismally a răspuns:

Ignor pe unul singur desi trebuia sa fie doi, iar ignorat sunt de zero desi tot doi trebuiau sa fie si aici.

| oglindasultanului a răspuns:

Vreo 70 am ignorat, nu-s asa multi cum aveam impresia, multe conturi noi care ma enervau. Sunt ignorata de niste persoane interesante, printre care si un baietas care si-a facut cont in aceeasi zi in care l-am facut si eu, s-a bagat in seama cu ignore. Alta era o diva care se spargea in raspunsuri bune si spunea ca se joaca cu mintea cuiva. Inca o doamna care recent a spus ca locuieste intr-un oras, dar intr-un raspuns mai vechi povestea cum a fost in vizita acolo zicand ca nu locuia. Cred ca observ o familie aici laughing

| AC4S4 a răspuns:

Ignor 2 useri, ma ignora 11 useri. Ciudat... cu unii din ei nici nu am interactionat vreodata.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu am niciun user ignorat, în schimb mă ignoră 4. Ar fi ok dacă n-ar mai crește numărul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignor unul, mă ignoră 54