| anonim_4396 a întrebat:

Cati useri va ignora?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

127 utilizatori care te ignoră
peste 90% dintre ei numai intra pe TPU, eu am dat stop ignor la toti, dar cei care au acceptat au repetat istoria, a fost un experiment social si asta, care mi-a fost dovedit ca omul nu se schimba niciodata

77 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tril a răspuns:

Unde vedeti voi asta?

| Xaya a răspuns:

Pe mine nu ma pot ignora decat cei care au abandonat TPU din moment ce ei nu ii ignor pe cei inca activi si nu au incotro happy

| Supicadepui a răspuns:

Din pacate doar unul, dar poate cu venirea sarbatorilor vor fi mai multi.

| Blondina12 a răspuns:

Niciunul,sunt noua pe aici si nu am apucat inca sa imi fac "prieteni" big grin