| Blackwoman27 a întrebat:

Ce activitati practicati in timpul liber? (spoturi, excursii...etc.)
A cam intervenit rutina in viata mea si vreau sa o fac mai palpitanta,m-am plictisit de acelasi lucru facut in fiecare zi, gen scoala -pc-somn scoala-pc somn...

3 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

In timpul liber ies afara cu prietenii, la fotbal sau la plimbare, la un suc cu fetele sau la o pizza cu baietii, ma joc pe calculator cand ma plictisesc, vorbesc pe facebook cu prietenii, rareori mai citesc ceva daca m-am plictisit de tot, ii povestesc mamei ce am facut la scoala sau tatalui, ce note am luat si uite asa ca ziua trece... De asemenea, imi ajut sora cu temele.

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna! Am foarte putin timp liber, fiind ocupata atat cu activitatea didactica, cat si cu bussiness-ul. Imi place foarte mult sa citesc, sa merg la teatru, la concerte, la cinema, sa ascult muzica, sa sofez etc!

| Wøodenpints a răspuns:

Sport (nu de performanța, cât să ramân în formă), băut de bere, chitară, filme, scris, cărți, iar bere, un joc, bere din nou, iar scris și apoi bere.