| Zadie a întrebat:

Ce ai face daca ai fi o motocicleta?

12 răspunsuri:
| ciufuliiciii a răspuns:

Ca as fi sau nu, asta mai putin conteaza, ceva ce cu siguranta nu as face ar fi sa pun o intrebare de genu' la categoria asta!

| zdrangoi a răspuns:

M-as bucura ca sunt incalecata mai tot timpul.
cateodata chiar de cate doi!

| irina20 a răspuns:

As da rateuri big grin

| AngelOrDemon a răspuns:

As participa la raliurithinking dwaaa

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Vrum vruuuuuuum!

| Blu3Smyle a răspuns:

As face accident tongue

| Aeri a răspuns:

Chiar şi dacă aş fi o motocicletă, tot aş râde de întrebarea ta.

| SladeWilson a răspuns:

M-as plimba cu ea.

| Zadie explică (pentru ciufuliiciii):

Pardon ca n-am inceput ca toti : "scuze de categorie, dar...". In primul rand am postat aici pentru ca este cea mai vizualizata categorie. In al doilea rand este o tema la psihologie.

| Zadie explică (pentru Aeri):

Este o tema la psihologie! happy

| FearOfTheDark a răspuns:

Mi-ar fi placut sa aud mai mult intrebarea:Ce ai face daca ai avea o motocicleta?

| Aeri a răspuns (pentru Zadie):

Dacă specificai era altceva...