Ce-ai face daca te-ar prinde grindina in timp ce inoti?

In Siberia se-ntampla si asa ceva:

Tu cum ai proceda?

49 răspunsuri:
| FOTOmodel99 a răspuns:

As iesi imediat din apa deplasandu-ma cat mai repede spre cel mai apropiat loc cu un acoperis.

| tsal24 a răspuns:

M-as ineca pentru ca nu stiu sa inot.

| KALASHER a răspuns:

In cazul lor, m-as baga sub podul ala de acolo laughing

| funnyboy a răspuns:

As cere ajutorul salvamarilor

| AnaCool120 a răspuns:

Hmm sunt destul de multe optiuni... Sau as sta in apa, mai mult sub apa...insa cred ca am sanse sa ma inec cu grindina asta puternica care bate in mare, iar ceea mai simpla optiune (si plauzubila si corecta cred) ar fi sa ies din apa si sa ma adapostesc intr-un loc apropiat si cat de cat sigur.

| OareDeCe a răspuns:

M-as baga sub apa sa stau si sa ies cateva sec sa respir! laughing

| Grigor_Vasy_1995 a răspuns:

Nu am nici cea mai mica idee.

| RaZoR11115 a răspuns:

As-i iesi din apa si ma-si acoperi cu nisip.

| DenisaGheorghe a răspuns:

M-aș duce sub pod

| OnlyCr3azy a răspuns:

As fi in mormant sau la spital.

| Kiiko a răspuns:

Imi iau hainele si ma urc in masina apoi apas acceleratia de o fac praf pana acasa... happy

| Curiozity888 a răspuns:

De m-ar fi prins grindina aia in apa asa iesam ca nici NOE nu despartea in halul asta apele laughing)

| Elenne a răspuns:

Nu am eu parte de ghinionul ăsta

| Valixo a răspuns:

Nuss happy

| IoanaJoIoana a răspuns:

As iesii din apa straight face