| Robert03122002 a întrebat:

Ce ați alege ca student, apartament cu 2 camere sau garsoniera?

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Dacă te referi la chirie, aș prefera să plătesc mai puțin.
Prin urmare, o garsonieră este potrivită pentru un student. Contează să ai minimul de confort necesar.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vilă cu piscină.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De inchiriat? garsoniera
de cumparat? 2 camere

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In ceea ce priveste chiria, depinde... daca stai singur, si vrei sa faci economie, atunci garsoniera sau apartament cu o camera (daca stai chiar si cu prietena).
Daca iti permiti si poti sta in apartament cu o camera, atunci... de ce nu.

Daca te gandesti sa cumperi... cel mai bine ar fi cu 2 camere, pentru viitor.

| Drimmero a răspuns:

Prefer spatiul de obicei, sunt mai comod si as prefera apartament cu 2 camere chit ca va fi mai scump, pentru confort platesti dar macar sa te simti bine. Intr-o garsoniera cu un picior esti in baie, cu altul esti in camera. Mai vii si tu cu prieteni ceva acolo, e ok sa ai spatiu