| alexalexandrusincerul a întrebat:

Pentru o singura persoana (la care mai vin din cand in cand rude, insa doar in vizita) ce ati alege dintre o garsoniera confort 1 si un apartament cu 2 camere confort 2?

3 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Apartamentul cu 2 camere cf2. E mai spațios e mai ok, dacă e într-un bloc și o zona ok, și e in condiții bune, merita cu prisosinta. spre deosebire de o garsoniera care e cutie de chibrituri.

| Emma30555 a răspuns:

Eu asa alege garsoniera cf 1. E ok pentru o persoana, este destul de spatioasa pentru musafiri, e ok si la intretinere. Apartamentul cf 2 presupun ca are camere f mici

| AlexandruSEV a răspuns:

Normal ca apartamenul, acum depinde si de banii pe care ii ai, de zona, totusi nu vei ramane mereu singur/singura deci, daca gandesti in viitor mai bine apartamentul.