| Aurelia a întrebat:

Ce browser folositi la internet? Ce alte browsere mai stiti? Care este cel mai nou? Care va place cel mai mult? Stiu ca sunt mai multe intrebari, dar toate au legatura cu browserelebig grin

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Eu folosesc Firefox!
Singurele browsere care merita luate in considerare sunt Opera, Firefox si Chrome!

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Mozilla firefox. Am instalat si chrome si opera, iubitul meu foloseste opera, mie mi se pare mai greoi. Probabil si pentru ca m-am obisnuit cu asta.

| Pho3nix a răspuns:

Eu folosesc Opera si sunt foarte multumit.

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Eu folosesc Opera si imi place si ca aspect. dar nici nu am avut probleme cu elhee hee

| Silvia a răspuns:

Folosesc Mozilla, dar am si Opera si Internet Explorer...ca design imi place cel mai mult Opera... mi se pare mai practic... dar imi merge aiurea...Internet Explorer nu imi place, deci folosesc Mozilla Firefox pentru ca merge repede.big grin

| alinutzacodruta a răspuns:

Eu folosesc Opera si Firefoxwinking ambele imi plac big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google chrome.

| Victoria a răspuns:

Eu folosesc Google Chrome indeosebi, uneori si Crazy Browser si Mozilla, dar cel mai mult imi place primul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc Firefox si Chrome, si nu pot intelege pe cei care folosesc IE. wake UP!
Pentru un review despre browsere:
cele mai bune browsere

| florynsoare a răspuns:

Eu folosesc chrome si sunt foarte multumit de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai stiu un alt browser pe care il folosesc si merge super. Se numeste CoolNovo. happy