| Dismally a întrebat:

Ce cadou vreti sa va aduca iepurasul de Paste? big grin

39 răspunsuri:
| Dismally explică (pentru SilentRain):

Atunci o sa iau capucino si ma apuc si de cultivat menta big grin

| Dismally explică (pentru blairelovesmusic):

La multi ani pentru 27 happy Ce vrei sa-ti cumperi cu banii?

| blairelovesmusic a răspuns (pentru Dismally):

Mulțumesc. Nu m-am hotarat inca.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dismally):

Tocmai asta e buba. Am oameni in casa... straight face

| LonelyGuy92 a răspuns:

Acelasi cadou care mi-l doresc de mai bine de 13 ani, o pzda, tie?

| Dismally explică (pentru GabiDumitrescu):

Nasol, inchiriezi o camera pe undeva in cazul acesta big grin

| Dismally explică (pentru LonelyGuy92):

Mie mi-a adus deja, adica mi-am luat singur ca nu ma mai bazez pe iepure big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dismally):

... si ramin acolo. Bine, am un apartament unde m-as putea duce, dar again... ma duc si ramin pierdut. Nu e o idee prea rea, dar mai am de lucru si chestii. sad

| RAY a răspuns (pentru supadeceapa):

Printre crestini nicioada