| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou vreti sa va aduca iepurasul?

Click aici si spune-i iepurasului mustacios ce sa iti aduca!

Asta e TPU si UPT adevarat!

Va multumesc si va doresc Sarbatori Fericite!

Răspuns Câştigător
| ioana_5009 a răspuns:

Pai eu vreau multe... 1. 000. 000 euro ar ajunge pentru toate... cred.rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Sper sa fie frumos de PAste...EU imi doresc sa fiu fericita anul acesta, nimic mai mult big grin

| ary a răspuns:

Sarbatori fericite si tie! Cel mai frumos cadou e atunci cand de sarbatori se aduna toata familia.

| iepurica_7902 a răspuns:

Eu vreau o cartela orange! (si, desigur, ca in fiecare an, vreau si iepurele ala delicios si mare de cocolata!).

| Unique a răspuns:

Mie, iepurasul vreau sa imi aduca sanatate, fericire, iubire si gandire.In rest imi doresc un iepuras mare de ciocolata si gustos, myammy myammy
sarbatori fericite la fel si tie