| anonim_4396 a întrebat:

Ce vreti sa va aduca "IEPURASUL"?
Cele mai frumoase primesc fundita ca si cadou de Iepuraswinking

Răspuns Câştigător
| summertime a răspuns:

In primul rand,as vrea sanatate, intelepciune si bucurie.
In al doilea rand, vreau un alt telefon cu touch screen.Asta are si taste si nu imi prea place(sper ca nu par fitoasa la faza astabig grin).As vrea ca toti baietii care ma plac sa aiba curajul sa imi spuna(mda...de parca baietii ar face asta,dar putem spera). Aaaa, da si o excursie in Venice Beach(in California, L.A.). Vreau sa vad acolo pe cineva.Si poate un laptop.Cam atat:d.

8 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

As vrea sa imi aduca trei zile de pasti alaturi de cel mai bun prieten al meu :* mi.e foarte dor de el.

| Andy04 a răspuns:

Pai mie o sa-mi aduca o geaca de piele europeana la 130 lei.

| Buteerflii a răspuns:

Eu as vrea un singur cadouash...de la baiatul pe care-l iubesc.sashi lase timiditatea acasa si sa zina la mine sa spuna ce simteX::X

| Buteerflii a răspuns:

Bine eu am aproape 12.ai vazutt cemi doresclaughing

| Lockon a răspuns:

Cred ca cel mai important lucru este sa-ti petreci Pastele alaturi de cei dragi, fiind sanatos. Ceea ce imi doresc eu sa-mi aduca iepurasul este multa sanatate si fericire in familie...restul sunt lucruri materiale care nu conteaza atat de mult...happy

| lorenutza55 a răspuns:

O masina:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Eu as vrea sa primesc o intalnire cu vedeta mea preferata, sa merg la un concert al trupei mele preferate si o mega petrecere cu toti prietenii mei! Funda!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ati avea 11 ani ce v-ati dori in afara de papusi?big grin