| MihaiAndrei666 a întrebat:

Ce considerati excitant in comportamentul unei fete?
Ce trebuie sa faca ca sa va seduca?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Să arate că e dispusă să ofere plăcere folosind sexul.

| Plato a răspuns:

Sa se exprime si sa scrie corect gramatical, sa fie doar feminină.
Daca face si sarmale... i'm done
Face si liniste cand e Champions League... o sa ma ciupesc sa fiu sigur ca nu visez.
Nici nu mai indraznesc sa zic sa aduca si cate o bere, dar daca se poate, Doamne ajută

| mgtow a răspuns:

Alea care poarta haine mulate pe ele ma innebunesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as stii. Nu ar avea cum sa ma mai seduca.

| Hammurabi a răspuns (pentru mgtow):

Ok. Alegerea ta.
Eu zic alea care nu poartă deloc haine.
laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fizicul, si modul in care priveste sexul. Pentru cele care il vad ca pe un sport, ori o socializare, zic pas.
Nu trebuie sa faca nimic special, ca sa ma seduca pe mine. Le aleg singur, daca e cazul, si am sanse.
Sunt nule doar alea care cred ca stiu sa se f ta, si o dau in tot felul de penibilitati. E mai sexy timiditatea, decat "lascivitatea" unora.