| anonim_4396 a întrebat:

Ce cred fetele despre barba la barbat?

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

La unii barbati ii sta foarte bine la altii deloc, depinde de barbat.

| WaterDrop a răspuns:

Ca seamana cu Mos Craciun sau tatal lor in multe cazuri.Este psihologica treaba. Sunt insa destule carora nu le place asa ceva pentru ca inteapa si nu`i prea igienica.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Fiecare cu gusturile sale. Multe fete fac haz de barbatii cu barba, altele sunt tolerante, iar altele au o parere buna. Eu personal am o parere buna, atata timp cat nu este prea mare.