| ioanavatlav a întrebat:

De ce fetele sunt atrase de baietii cu barba?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu toate, mie personal nu-mi plac. Pur si simplu unele au impresia ca ii fac sa para mai maturi daca au barba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt foarte sexy si foarte masculini. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că în ziua de astăzi cel mai bun răspuns ar fi: pentru că este la modă!

| Kenya a răspuns:

Sunt mai sexy. tongue

| Cristinaaa57 a răspuns:

Eu una, nu.deci nu toatebig grin

| rousz a răspuns:

Majoritatea ca nu cred ca toatehee hee

| DenisaKarolina a răspuns:

Probabil le plac persoanele cu barba deoarece cred ca asa sunt mai masculine si arata mai rau fara barba. Pai mie, personal nu imi plac cei cu barba ok, am 13 ani dar am multe fete de varsta mea care ies cu tipi cu barba.

| LovelyA17 a răspuns:

O sa gasesti si fete care urasc barba big grin Nu toate is obsedate de asa ceva. nu fi disperat big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru LovelyA17):

''nu fi disperat''? Te-ai uitat la username?

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing buna remarca! rolling on the floor

| ioanavatlav explică (pentru LovelyA17):

Sunt fatahappybatting eyelashes

| ScriitorulRomantic a răspuns:

Nu cred că o fată de peste 20 de ani s-ar uita la un tip cu barba rolling on the floor))))))). Barba ține de igienă, la fel ca parul pubian. Uni își lasă, alți il tund.