| augu a întrebat:

Ce credeti despre manele? :-&

Răspuns Câştigător
| Diddy_5492 a răspuns:

Sunt cele mai naspa melodii!

4 răspunsuri:
| Ingerdecazut a răspuns:

Poi eu nu sunt mare fana a lor dar pot sa zic ca mai sunt cativa cantareti care chiar au unele melodii bestiale de suflet... dar ceilalti au melodiile care se invart numai in jurul femeilor, banilor, si cam atat. funda?

| Bylok a răspuns:

Nu imi placwinking

| Georgiana2905 a răspuns:

Mda ...Ai pus o intrebare stupida! Si stii dc? Pentru ca lumea asculta manele. Nu am in Pc nici o manea dar cand vine vb de o distractie, un show ceva, manele sunt ceva care dau nota distinctiva. Hai sa fim seriosi! E parerea ta dar fi realista!

| Alexxdv7 a răspuns:

Sunt bune atunci cand este un party, baeram sau cum vr sa ii spui, oricum cine spune ca nu asc manele se minte pe el, fac pariu ca la un party le rupe