| anonim_4396 a întrebat:

credeti ca ne putem distra la o petrecere si fara manele?happy

10 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Mi se pare inutila intrebarea.

| Adry05 a răspuns:

Sigur ca da. Depinde si de oamenii care sunt acolo. Maneaua merge mai degraba pentru o caterinca (la o petrecere am bagat o manea facuta gen parodie, pentru distractie ) dar nu a mers intreaga petrecere pe manele (doamne fereste). Exista destule genuri placute auzului care sa inlocuiasca manelele.
O seara placuta in continuare!

| rock231girl a răspuns:

Dar oare ne putem distra cu manele? nuuuuuuu!

| JustmeSorin a răspuns:

Eu sunt curios cum te distrezi tu pe manele? Nu te dor urechile?

| 24567 a răspuns (pentru JustmeSorin):

Nu ma dor pentru ca nu ascult manele

| JustmeSorin a răspuns (pentru 24567):

Pai si atunci de ce mai intrebi daca putem sa ne distram pe manele?

| 24567 a răspuns (pentru JustmeSorin):

M-ai citeste odata intrebareahappy

| Biancaseba a răspuns:

Bineinteles:-))

| AnabelleBC a răspuns:

Da

| TinaApril04 a răspuns:

Bineinteles,conteaza foarte mult cu cine esti la acea petrecere, daca esti cu prieteni buni va puteti distra pe orice muzica...mai ales ca in zilele noastre muzica este foarte diversificata si sunt foarte multe melodii care pot face atmosfera la o petrecere.