| MihaiCosty123 a întrebat:

Ce e de făcut?
Mă plictisesc tarelaughing

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ciudat.

Pai ai putea sa stai si sa pui cateva intrebari pe TPU thinking

15 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Te duci la un medic psihiatru sau psiholog si zici asta, si ei te vor rezolva, suna putin a depresie mascata, ca asta da plictiseala si lipsa chef de una si alta.
Serios vb.

| MihaiCosty123 explică (pentru Mosotti):

Du te Man și te culca ai tu niste probleme grave
Ce spun eu și ce zici tu

| SilentRain a răspuns:

Citeste,vezi un film, asculta un podcast

| Apokales a răspuns:

Asculta muzica, uita-te la un film, la un numar de stand-up comedy, documentare, iesi afara si plimbate 40 de minute, gateste ceva, citeste, descarca un joc.

| UnDiavol a răspuns:

Eu ma uit la ochișorii O_O și stau pe TPU apoi ma uit la ochișori O_O pana adorm

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Oamenii normali se holbeaza la nuduri, nu la ochisori.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Ochișorii O_O iei vorbesc pentru mine nu vorbele nu ura nu arfele nu răutate
O data sama uit la iei știu tot Adevărul

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Asta incerc sa-ti zic, ma ingrijorezi pentru ca ochii nu vorbesc.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Ba vorbesc crede-ma cu Adevărată îți spun Ochișorii sunt singuri care spun Adevărul la nervi mai spui niște vorbe pe care le regreți Dupa aia dar ochișorii nu mint Niciodată o data să-mi uit îmi dau semă de tot O_O doar o privire este de ajuns ochișorii in tot deauna vor spune Adevărul

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Cred ca te-a afectat izolarea.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Ce izolare O_o?

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Nu conteaza. Doar fa ceva producitv.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Am sa merg la muncă mai am puțin până încep și eu abia aștept sa încep o dată dar ma oprește bulentinul mai am 2 săptămâni aproape pe 30 acum se eliberează și merg la munca abia aștept

Ma pun să-mi fac un ce-ai de menta dupai merg sa iau aer afară

| AndrElle a răspuns:

Scrie...