| giulia283 a întrebat:

Ce este Craciunul pentru voi?

10 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

O sărbătore, primim cadouri, dăm cadouri, ne simţim mai buni ( unii ), e ceva ce se petrece în familie, se reunesc familii, petrec împreună, se distrează.

Cred că e cea mai faină perioadă din an.

| Endoryus a răspuns:

O zi ca oricare alta.

| RAY a răspuns:

Ca ateu este ceea ce pentru tine este Chanukka dar îl sărbătorim și noi,mancare, colinde, cadouri, o sarbatoare in familie, vad iar filmul cu iisus si nasterea lui, sper sa ninga

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Un film de vazut de craciun https://ateism-vs-teism.blogspot.com/......itrat.html

| Angelindeed a răspuns:

Nimic

| DoarAlin a răspuns:

O zi ***.a ca oricare alta.

| wpetterssone a răspuns:

Pentru kine este o zi ca oricare alta. Pentru unii este o sărbătoare financiară. Se vând moși de ciocolată de două săptămâni și până atunci mai sunt 6 săptămâni.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Absolut nimic

| AlMaDi a răspuns:

Ziua mea de nastere.

| mgtow a răspuns:

Un ambient diferit