| LaurAndreii a întrebat:

Ce face un troll pe internet?

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Ii enerveaza pe altii.

9 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Depinde in ce mediu mai exact, daca te referi la jocuri online, ei bine, acestia folosesc diferite metode de a trisa sau diferite soft-wares pentru a ingreuna jocul celorlalti participanti al jocului.

| LaurAndreii explică (pentru DaniTDCI):

Nu frate nu pentru joc troll troll pe internet pe Facebook, pe TPU.

| Mopmop a răspuns:

Pune intrebari stupide si enervante doar pentru a fura din timpul celorlati aiurea.

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Pune întrebări de genul ăsta?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Kilărește timpul altora.

| DonEduardo a răspuns:

Jigneste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mișto, nu au ce face altceva, atata pot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune întrebări aiurea, vulgare și fără sens și lasă răspunsuri în aceași manieră, cu scopul de a-i enerva pe ceilalți internauți.