| DonEduardo a întrebat:

Ce gen de muzica va place sa ascultati?

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock/clasica.

| Adrian5575 a răspuns:

De obicei ascult RAP.

| Drimmero a răspuns:

N-am gen preferat, doar melodii preferate, in fond ascult de toate daca imi place mesajul si mai ales daca imi place ritmul si melodia in sine, nu fac discriminare.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am unul preferat, fiecare melodie transmite ceva. Le ascult in functie de cum ma simt. Sunt deschis la multe genuri.

Dar am si unele preferate ^_^

| SilentRain a răspuns:

De toate in afara de manele si muzica populara

| FDJYHRF a răspuns:

Tot ce ma scapa de stres si nervi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Operetă, printre altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice,mai puțin manele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica clasică, dar imi poate placea cam orice.

| Jidvei a răspuns:

Lautareasca,manele,rap si folk

| StrongHeart a răspuns:

Foarte mult hip hop,de cand m-a luat damblaua sa ma apuc de muzica,ascult multe instrumentale,ascult in general orice din orice gen daca mesajul instrumentalul si artistul trebuie sa fie pe placul meu.
Toate aceste trei puncte trebuie sa fie indeplinite, degeaba faci o muzica extraordinara si ma dai pe spate daca in realitate, ca om esti un om cu care nu rezonez. Oricine poate sa faca muzica, nu oricine poate sa compuna o piesa de arta, nu orice artist bun e si un om bun.

| DonEduardo explică (pentru StrongHeart):

Cum te cheama ca artist? Vad ca pui foarte intrebari legate de muzica si de viata de artist. Imi poti spune cum te cheama? Eu te voi sustine cum pot si iti doresc tot succesul din lume.

| StrongHeart a răspuns (pentru DonEduardo):

Artist esti in tot ce faci, nu am compus nimic in viata mea, doar bucatele mici care nu se leaga intre ele, dar in viitor o voi face, artist e si ala care iti zugraveste casa daca stie sa o faca bine.Am scris versuri dar le-am pastrat pentru mine pana acum, vreau sa invat efectiv sa compun muzica, dar asta necesita mult timp.

| Andreeush a răspuns:

Rock.

| DonEduardo explică (pentru StrongHeart):

Cum am mai spus, iti doresc sa ajungi acolo unde vrei.

| StrongHeart a răspuns (pentru DonEduardo):

Mersi,si tie la fel.

| Nirvanaaa a răspuns:

Rock mai mult. Îmi place și muzica clasică, dar gustul ăsta in materie de muzică e mai nou, l-am deprins de la muncă. laughing

| ShaOfHatred a răspuns:

Rock, hip-hop, reggae cam atât îmi place. Restul le ascult doar ca să mai schimb genurile.

| DonEduardo explică (pentru StrongHeart):

Mersi.